Skip to main content

Mjesec: lipanj 2021.

Tablica 2021.

Mj. Momčad Partije  +   =   –   TB1   TB2   TB3 
1. ŠK LAPJAK, Velika 9 8 1 0 17 42,5 213,3
2. ŠK POSAVAC, Ruščica 9 7 0 2 14 32,0 167,0
3. ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac 9 4 3 2 11 28,5 130,8
4. ŠK STRMAC, Nova Gradiška 9 3 3 3 9 29,0 98,8
5. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod 9 2 5 2 9 28,0 102,5
6. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci 9 3 3 3 9 24,0 101,5
7. GŠK KUTJEVO,Kutjevo 9 3 2 4 8 28,5 95,3
8. ŠK SLAVONAC, Bukovlje 9 2 4 3 8 26,5 96,8
9. ŠK ŠAHOVNICA, Garčin 9 1 2 6 4 17,5 47,3
10. ŠK KOPANICA, Velika Kopanica 9 0 1 8 1 13,5 8,8

  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)

Raspored 2021.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 27/06/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci 6 : 0
2   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin 6 : 0
3   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK SLAVONAC, Bukovlje :
4   ŠK POSAVAC, Ruščica   GŠK KUTJEVO, Kutjevo :
5   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac :

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 04/07/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK KUTJEVO, Kutjevo ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  5½ :  ½
2. ŠK SLAVONAC, Bukovlje ŠK POSAVAC, Ruščica  1 :  5
3. ŠK ŠAHOVNICA, Garčin ŠK LAPJAK, Velika  1½ :  4½
4. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod ŠK STRMAC, Nova Gradiška  3 :  3
5. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 :  3

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 29/08/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  3 :  3
2.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  5 :  1
3.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  4½ :  1½
4.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  1½ :  4½
5.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  3½ :  2½

{tab title=”4 kolo”}

4. Kolo 05/09/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  3½ :  2½
2.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 :  3
3.   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  3 :  3
4.   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK POSAVAC, Ruščica  1½ :  4½
5.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK LAPJAK, Velika  1½ :  4½

{tab title=”5 kolo”}

5. Kolo 12/09/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  5½ :  ½
2.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK STRMAC, Nova Gradiška  6 :  0
3.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  1½ :  4½
4.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  5 :  1
5.   GŠK KUTJEVO,Kutjevo   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  2 :  4

{tab title=”6 kolo”}

6. Kolo 10/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  3 :  3
2.   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  2 :  4
3.   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 :  3
4.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  4½ :  1½
5.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK POSAVAC, Ruščica  5 :  1

{tab title=”7 kolo”}

7. Kolo 17/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  3½ :  2½
2.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK LAPJAK, Velika  ½ :  5½
3.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   ŠK STRMAC, Nova Gradiška  ½ :  5½
4.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  3 :  3
5.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  2½ :  3½

{tab title=”8 kolo”}

8. Kolo 24/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  4 :  2
2.   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  3 :  3
3.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  2½ :  3½
4.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  6 :  0
5.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  4 :  2

{tab title=”9 kolo” open=”true”}

9. Kolo 31/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  1½ :  4½
2.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   ŠK POSAVAC, Ruščica  6 :  0
3.   GŠK KUTJEVO,Kutjevo   ŠK LAPJAK, Velika  3 :  3
4.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK STRMAC, Nova Gradiška  3 :  3
5.   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  3 :  3

{/tabs}