Skip to main content

Mjesec: ožujak 2022.

Tablica 2023. RR

Mj. Momčad 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. TB1 TB2 TB3
1. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica   3½  6 3  5½ 5 5  3 16 41 206,5
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica  2½   5 4 4 3 5 14 36,5 168,8
3. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 0  1    6 3½  4  4 3 4 12 28,5 139,3
4. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ½ 1    5  3 11 28 126,5
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3  3 0 3    2½ 3 3 9 25,5 117,3
6. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ½  2  2½  1 3½    3 2 5 7 23 79,3
7. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod 1½  2 2 2½  3   2½  4½  6 24,5 65,3
8. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 1 3 2 3 3½     2 6 22 76,3
9. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 1 1 3 3 4 1½  4    2½ 6 21,5 72
10. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik  3  1 2 1 3½    3 19,5 42

 

  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)

Tablica 2022. RR

Mj. Momčad 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac  3½ 4½  4 15 31,5 172,8 721,3 0
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 2½    3 3½   4 3  4½   12 29,5 130,0 666,8 0
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3    4  3 5 4½  4   12 29,5 129,3 663,5 0
4. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo  2½  2   2 3  3½  4   8 23,5 85,0 550,8 0
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci  1½ 4   1  2 4   7 22,0 75,8 510,8 0
6. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod 1 5    2½ 3½    7 21,5 71,3 485,3 0
7. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 1½  2½  4 3½      5 21,0 52,0 491,5 0
8. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje 2 2 2 2½   4 5 20,5 52,8 481,0 0
9. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 2 1½  2  2½  3 1 17,0 10,5 415,8 0
10. ŠK “LAPJAK”, Velika

ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac se plasirao u II. HŠL ISTOK
ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje, ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica, ŠK “LAPJAK”, Velika ispadaju u IV. C HŠL ISTOK

  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)
  • TB 4: FIDE Sonneborn-Berger-Tie-Break
  • TB 5: Rezultati ekipa u istoj bodovnoj skupini prema meč bodovima

Tablica 2023.

Mj. Momčad O. S. + = TB1 TB2 TB3
1. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica 9 7 2 0 16 41 206,5
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 9 6 2 1 14 36,5 168,8
3. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 9 5 2 2 12 28,5 139,3
4. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 9 4 3 2 11 28 126,5
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 9 2 5 2 9 25,5 117,3
6. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica 9 3 1 5 7 23 79,3
7. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod 9 2 2 5 6 24,5 65,3
8. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 9 2 2 5 6 22 76,3
9. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 9 2 2 5 6 21,5 72
10. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 9 1 1 7 3 19,5 42

 

  • O.S.: Odigranih susreta
  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)

Tablica 2022.

Mj. Momčad O. S. + = TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 8 7 1 0 15 31,5 172,8 721,3 0
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 8 5 2 1 12 29,5 130,0 666,8 0
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 8 5 2 1 12 29,5 129,3 663,5 0
4. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 8 3 2 3 8 23,5 85,0 550,8 0
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 8 3 1 4 7 22,0 75,8 510,8 0
6. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod 8 3 1 4 7 21,5 71,3 485,3 0
7. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 8 2 1 5 5 21,0 52,0 491,5 0
8. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje 8 2 1 5 5 20,5 52,8 481,0 0
9. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 8 0 1 7 1 17,0 10,5 415,8 0
10. ŠK “LAPJAK”, Velika

ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac se plasirao u II. HŠL ISTOK
ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje, ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica, ŠK “LAPJAK”, Velika ispadaju u IV. C HŠL ISTOK

  • O.S.: Odigranih susreta
  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)
  • TB 4: FIDE Sonneborn-Berger-Tie-Break
  • TB 5: Rezultati ekipa u istoj bodovnoj skupini prema meč bodovima

Raspored 2023.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 05/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :
2. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 : 2
3. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 2 : 4
4. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 5 : 1
5. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 12/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
2. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ½ :
3. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 1 : 5
4. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica :
5. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 2 : 4

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 19/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 4 : 2
2. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod 3 : 3
3. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 3 : 3
4. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo 5 : 1
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 3 : 3

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 26/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin :
2. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3
3. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica 1 : 5
4. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 2 : 4
5. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica :

{tab title=”5. kolo”}

5. Kolo 02/04/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 5 : 1
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 5 : 1
3. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod :
4. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci :
5. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :

{tab title=”6. kolo”}

6. Kolo 08/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :
2. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 3 : 3
3. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3
4. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica 0 : 6
5. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 2 : 4

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 15/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 5 : 1
2. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica : ½
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 0 : 6
4. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod :
5. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 : 2

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 22/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci :
2. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :
3. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 3 : 3
4. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
5. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica :

{tab title=”9. kolo” open=”true”}

9. Kolo 29/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 3 : 3
2. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 3 : 3
3. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica 5 : 1
4. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 3 : 3
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod :

{/tabs}

Raspored 2022.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 20/3/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “LAPJAK”, Velika :
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 2 : 4
4. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci :
5. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod 3 : 3

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 27/03/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod :
2. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo 4 : 2
3. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 4 : 2
4. ŠK “LAPJAK”, Velika ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
5. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 3 : 3

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 03/04/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :
2. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje 4 : 2
3. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “LAPJAK”, Velika :
4. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 3 : 3
5. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 5 : 1

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 10/4/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 : 2
2. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod :  1½
3. ŠK “LAPJAK”, Velika GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :
4. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 4 : 2
5. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3

{tab title=”5. kolo”}

5. Kolo 02/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 4½  :  1½ 
2. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “VIROVITICA”, Virovitica  1½  : 4½ 
3. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje  4 :
4. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “LAPJAK”, Velika –  : – 
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 1½   : 4½  

{tab title=”6. kolo” }

6. Kolo 09/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac  2½ :
2. ŠK “LAPJAK”, Velika ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci  – : – 
3. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod : 3½ 
4. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo : 2½ 
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica :

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 16/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :  3
2. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :  4
3. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 1½  : 4½ 
4. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje  4 :
5. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “LAPJAK”, Velika  – : – 

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 23/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “LAPJAK”, Velika  – : – 
2. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac : 4½ 
3. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 :
4. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod :
5. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo 2½  : 3½ 

{tab title=”9. kolo” open=”true”}

9. Kolo 30/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik  3½  :
2. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica : 2½ 
3. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
4. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 3½  : 2½ 
5. ŠK “LAPJAK”, Velika ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje –  : – 

{/tabs}