Skip to main content

Mjesec: ožujak 2024.

Raspored 2024.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 03.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac :
2. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “RUŠČICA” Ruščica :
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška GŠK “KUTJEVO” Kutjevo : ½
4. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica :
5. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “VIROVITICA” Virovitica :

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 10.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac ŠK “VIROVITICA” Virovitica 3 : 3
2. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica ŠK “LAPJAK” Velika 1 : 5
3. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod 1 : 5
4. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “STRMAC” Nova Gradiška :
5. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “SLAVONAC” Bukovlje 2 : 4

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 17.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac 4 : 2
2. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin :
3. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “RUŠČICA” Ruščica 6 : 0
4. ŠK “LAPJAK” Velika GŠK “KUTJEVO” Kutjevo :
5. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica :

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 24.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica 3½  : 2½ 
2. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “VIROVITICA” Virovitica 2½  : 3½ 
3. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “LAPJAK” Velika  3½ :  2½
4 ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod  2 :
5 ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “STRMAC” Nova Gradiška  4½ :  1½

{tab title=”5. kolo” open=”true”}

5. Kolo 14.04.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac   :  
2. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “SLAVONAC” Bukovlje 2½  : 3½ 
3. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin 5½  : ½ 
4. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “RUŠČICA” Ruščica :
5. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica GŠK “KUTJEVO” Kutjevo :  3

{tab title=”6. kolo”}

6. Kolo 06.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac GŠK “KUTJEVO” Kutjevo   :  
2. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica   :  
3. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “VIROVITICA” Virovitica   :  
4. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “LAPJAK” Velika   :  
5. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod   :  

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 13.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac   :  
2. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “STRMAC” Nova Gradiška   :  
3. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “SLAVONAC” Bukovlje   :  
4. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin   :  
5. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “RUŠČICA” Ruščica   :  

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 20.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac ŠK “RUŠČICA” Ruščica   :  
2. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin GŠK “KUTJEVO” Kutjevo   :  
3. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica   :  
4. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “VIROVITICA” Virovitica   :  
5. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “LAPJAK” Velika   :  

{tab title=”9. kolo”}

9. Kolo 27.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac   :  
2. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod   :  
3. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica ŠK “STRMAC” Nova Gradiška   :  
4. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “SLAVONAC” Bukovlje   :  
5. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin   :  

{/tabs}