Skip to main content

Autor: AdminGSKWP

Raspored 2024.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 03.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac :
2. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “RUŠČICA” Ruščica :
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška GŠK “KUTJEVO” Kutjevo : ½
4. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica :
5. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “VIROVITICA” Virovitica :

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 10.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac ŠK “VIROVITICA” Virovitica 3 : 3
2. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica ŠK “LAPJAK” Velika 1 : 5
3. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod 1 : 5
4. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “STRMAC” Nova Gradiška :
5. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “SLAVONAC” Bukovlje 2 : 4

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 17.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac 4 : 2
2. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin :
3. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “RUŠČICA” Ruščica 6 : 0
4. ŠK “LAPJAK” Velika GŠK “KUTJEVO” Kutjevo :
5. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica :

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 24.03.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica 3½  : 2½ 
2. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “VIROVITICA” Virovitica 2½  : 3½ 
3. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “LAPJAK” Velika  3½ :  2½
4 ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod  2 :
5 ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “STRMAC” Nova Gradiška  4½ :  1½

{tab title=”5. kolo” open=”true”}

5. Kolo 14.04.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac   :  
2. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “SLAVONAC” Bukovlje 2½  : 3½ 
3. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin 5½  : ½ 
4. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “RUŠČICA” Ruščica :
5. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica GŠK “KUTJEVO” Kutjevo :  3

{tab title=”6. kolo”}

6. Kolo 06.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac GŠK “KUTJEVO” Kutjevo   :  
2. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica   :  
3. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin ŠK “VIROVITICA” Virovitica   :  
4. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “LAPJAK” Velika   :  
5. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod   :  

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 13.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac   :  
2. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “STRMAC” Nova Gradiška   :  
3. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “SLAVONAC” Bukovlje   :  
4. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin   :  
5. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “RUŠČICA” Ruščica   :  

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 20.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac ŠK “RUŠČICA” Ruščica   :  
2. ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin GŠK “KUTJEVO” Kutjevo   :  
3. ŠK “SLAVONAC” Bukovlje ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica   :  
4. ŠK “STRMAC” Nova Gradiška ŠK “VIROVITICA” Virovitica   :  
5. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod ŠK “LAPJAK” Velika   :  

{tab title=”9. kolo”}

9. Kolo 27.10.2024. u 09:30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “LAPJAK” Velika ŠK “PAKRAC-LIPIK 1” Pakrac   :  
2. ŠK “VIROVITICA” Virovitica ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2” Slavonski Brod   :  
3. ŠK “KOPANICA” Velika Kopanica ŠK “STRMAC” Nova Gradiška   :  
4. GŠK “KUTJEVO” Kutjevo ŠK “SLAVONAC” Bukovlje   :  
5. ŠK “RUŠČICA” Ruščica ŠK “ŠAHOVNICA” Garčin   :  

{/tabs}

Tablica 2023. RR

Mj. Momčad 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. TB1 TB2 TB3
1. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica   3½  6 3  5½ 5 5  3 16 41 206,5
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica  2½   5 4 4 3 5 14 36,5 168,8
3. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 0  1    6 3½  4  4 3 4 12 28,5 139,3
4. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ½ 1    5  3 11 28 126,5
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3  3 0 3    2½ 3 3 9 25,5 117,3
6. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ½  2  2½  1 3½    3 2 5 7 23 79,3
7. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod 1½  2 2 2½  3   2½  4½  6 24,5 65,3
8. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 1 3 2 3 3½     2 6 22 76,3
9. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 1 1 3 3 4 1½  4    2½ 6 21,5 72
10. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik  3  1 2 1 3½    3 19,5 42

 

  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)

Tablica 2022. RR

Mj. Momčad 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac  3½ 4½  4 15 31,5 172,8 721,3 0
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 2½    3 3½   4 3  4½   12 29,5 130,0 666,8 0
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3    4  3 5 4½  4   12 29,5 129,3 663,5 0
4. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo  2½  2   2 3  3½  4   8 23,5 85,0 550,8 0
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci  1½ 4   1  2 4   7 22,0 75,8 510,8 0
6. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod 1 5    2½ 3½    7 21,5 71,3 485,3 0
7. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 1½  2½  4 3½      5 21,0 52,0 491,5 0
8. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje 2 2 2 2½   4 5 20,5 52,8 481,0 0
9. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 2 1½  2  2½  3 1 17,0 10,5 415,8 0
10. ŠK “LAPJAK”, Velika

ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac se plasirao u II. HŠL ISTOK
ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje, ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica, ŠK “LAPJAK”, Velika ispadaju u IV. C HŠL ISTOK

  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)
  • TB 4: FIDE Sonneborn-Berger-Tie-Break
  • TB 5: Rezultati ekipa u istoj bodovnoj skupini prema meč bodovima

Tablica 2023.

Mj. Momčad O. S. + = TB1 TB2 TB3
1. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica 9 7 2 0 16 41 206,5
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 9 6 2 1 14 36,5 168,8
3. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 9 5 2 2 12 28,5 139,3
4. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 9 4 3 2 11 28 126,5
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 9 2 5 2 9 25,5 117,3
6. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica 9 3 1 5 7 23 79,3
7. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod 9 2 2 5 6 24,5 65,3
8. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 9 2 2 5 6 22 76,3
9. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 9 2 2 5 6 21,5 72
10. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 9 1 1 7 3 19,5 42

 

  • O.S.: Odigranih susreta
  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)

Tablica 2022.

Mj. Momčad O. S. + = TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 8 7 1 0 15 31,5 172,8 721,3 0
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 8 5 2 1 12 29,5 130,0 666,8 0
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 8 5 2 1 12 29,5 129,3 663,5 0
4. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 8 3 2 3 8 23,5 85,0 550,8 0
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 8 3 1 4 7 22,0 75,8 510,8 0
6. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod 8 3 1 4 7 21,5 71,3 485,3 0
7. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 8 2 1 5 5 21,0 52,0 491,5 0
8. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje 8 2 1 5 5 20,5 52,8 481,0 0
9. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 8 0 1 7 1 17,0 10,5 415,8 0
10. ŠK “LAPJAK”, Velika

ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac se plasirao u II. HŠL ISTOK
ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje, ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica, ŠK “LAPJAK”, Velika ispadaju u IV. C HŠL ISTOK

  • O.S.: Odigranih susreta
  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)
  • TB 4: FIDE Sonneborn-Berger-Tie-Break
  • TB 5: Rezultati ekipa u istoj bodovnoj skupini prema meč bodovima

Raspored 2023.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 05/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :
2. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 : 2
3. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo 2 : 4
4. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 5 : 1
5. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 12/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
2. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ½ :
3. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 1 : 5
4. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica :
5. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 2 : 4

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 19/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 4 : 2
2. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod 3 : 3
3. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 3 : 3
4. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo 5 : 1
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 3 : 3

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 26/03/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin :
2. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3
3. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica 1 : 5
4. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 2 : 4
5. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica :

{tab title=”5. kolo”}

5. Kolo 02/04/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 5 : 1
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 5 : 1
3. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod :
4. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci :
5. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :

{tab title=”6. kolo”}

6. Kolo 08/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :
2. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 3 : 3
3. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3
4. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica 0 : 6
5. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 2 : 4

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 15/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 5 : 1
2. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica : ½
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 0 : 6
4. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod :
5. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 : 2

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 22/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci :
2. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :
3. ŠK “RUŠČICA”, Ruščica ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin 3 : 3
4. ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
5. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica :

{tab title=”9. kolo” open=”true”}

9. Kolo 29/10/2023 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “VINA MARKOTA”, Pleternica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 3 : 3
2. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 3 : 3
3. ŠK “ŠAHOVNICA”, Garčin ŠK “KOPANICA”, Velika Kopanica 5 : 1
4. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “RUŠČICA”, Ruščica 3 : 3
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ 2”, Slavonski Brod :

{/tabs}

Raspored 2022.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 20/3/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :
2. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “LAPJAK”, Velika :
3. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 2 : 4
4. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci :
5. GŠK “KUTJEVO“, Kutjevo ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod 3 : 3

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 27/03/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod :
2. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo 4 : 2
3. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 4 : 2
4. ŠK “LAPJAK”, Velika ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
5. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 3 : 3

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 03/04/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :
2. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje 4 : 2
3. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “LAPJAK”, Velika :
4. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 3 : 3
5. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 5 : 1

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 10/4/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 : 2
2. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod :  1½
3. ŠK “LAPJAK”, Velika GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo :
4. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica 4 : 2
5. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška 3 : 3

{tab title=”5. kolo”}

5. Kolo 02/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik 4½  :  1½ 
2. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “VIROVITICA”, Virovitica  1½  : 4½ 
3. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje  4 :
4. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “LAPJAK”, Velika –  : – 
5. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac 1½   : 4½  

{tab title=”6. kolo” }

6. Kolo 09/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac  2½ :
2. ŠK “LAPJAK”, Velika ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci  – : – 
3. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod : 3½ 
4. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo : 2½ 
5. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica :

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 16/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik :  3
2. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :  4
3. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 1½  : 4½ 
4. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje  4 :
5. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “LAPJAK”, Velika  – : – 

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 23/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik ŠK “LAPJAK”, Velika  – : – 
2. ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac : 4½ 
3. ŠK “VIROVITICA”, Virovitica ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci 4 :
4. ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod :
5. ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo 2½  : 3½ 

{tab title=”9. kolo” open=”true”}

9. Kolo 30/10/2022 u 09,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK “KUTJEVO”, Kutjevo ŠK “ZRINSKI”, Stari Slatinik  3½  :
2. ŠK “ĐURO ĐAKOVIĆ II”, Slavonski Brod ŠK “ORAHOVICA”, Orahovica : 2½ 
3. ŠK “BEDEM”, Gornji Bogićevci ŠK “STRMAC”, Nova Gradiška :
4. ŠK “PAKRAC-LIPIK”, Pakrac ŠK “VIROVITICA”, Virovitica 3½  : 2½ 
5. ŠK “LAPJAK”, Velika ŠK “SLAVONAC”, Bukovlje –  : – 

{/tabs}

Tablica 2021.

Mj. Momčad Partije  +   =   –   TB1   TB2   TB3 
1. ŠK LAPJAK, Velika 9 8 1 0 17 42,5 213,3
2. ŠK POSAVAC, Ruščica 9 7 0 2 14 32,0 167,0
3. ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac 9 4 3 2 11 28,5 130,8
4. ŠK STRMAC, Nova Gradiška 9 3 3 3 9 29,0 98,8
5. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod 9 2 5 2 9 28,0 102,5
6. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci 9 3 3 3 9 24,0 101,5
7. GŠK KUTJEVO,Kutjevo 9 3 2 4 8 28,5 95,3
8. ŠK SLAVONAC, Bukovlje 9 2 4 3 8 26,5 96,8
9. ŠK ŠAHOVNICA, Garčin 9 1 2 6 4 17,5 47,3
10. ŠK KOPANICA, Velika Kopanica 9 0 1 8 1 13,5 8,8

  • TB 1: bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)
  • TB 2: bodovi (meč bodovi)
  • TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (s pravim bodovima)

Raspored 2021.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 27/06/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci 6 : 0
2   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin 6 : 0
3   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK SLAVONAC, Bukovlje :
4   ŠK POSAVAC, Ruščica   GŠK KUTJEVO, Kutjevo :
5   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac :

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 04/07/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK KUTJEVO, Kutjevo ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  5½ :  ½
2. ŠK SLAVONAC, Bukovlje ŠK POSAVAC, Ruščica  1 :  5
3. ŠK ŠAHOVNICA, Garčin ŠK LAPJAK, Velika  1½ :  4½
4. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod ŠK STRMAC, Nova Gradiška  3 :  3
5. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 :  3

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 29/08/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  3 :  3
2.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  5 :  1
3.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  4½ :  1½
4.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  1½ :  4½
5.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  3½ :  2½

{tab title=”4 kolo”}

4. Kolo 05/09/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  3½ :  2½
2.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 :  3
3.   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  3 :  3
4.   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK POSAVAC, Ruščica  1½ :  4½
5.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK LAPJAK, Velika  1½ :  4½

{tab title=”5 kolo”}

5. Kolo 12/09/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  5½ :  ½
2.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK STRMAC, Nova Gradiška  6 :  0
3.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  1½ :  4½
4.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  5 :  1
5.   GŠK KUTJEVO,Kutjevo   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  2 :  4

{tab title=”6 kolo”}

6. Kolo 10/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  3 :  3
2.   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  2 :  4
3.   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 :  3
4.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  4½ :  1½
5.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK POSAVAC, Ruščica  5 :  1

{tab title=”7 kolo”}

7. Kolo 17/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  3½ :  2½
2.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK LAPJAK, Velika  ½ :  5½
3.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   ŠK STRMAC, Nova Gradiška  ½ :  5½
4.   GŠK KUTJEVO, Kutjevo   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  3 :  3
5.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  2½ :  3½

{tab title=”8 kolo”}

8. Kolo 24/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin  4 :  2
2.   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod   ŠK SLAVONAC, Bukovlje  3 :  3
3.   ŠK STRMAC, Nova Gradiška   GŠK KUTJEVO, Kutjevo  2½ :  3½
4.   ŠK LAPJAK, Velika   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  6 :  0
5.   ŠK POSAVAC, Ruščica   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica  4 :  2

{tab title=”9 kolo” open=”true”}

9. Kolo 31/10/2021 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1.   ŠK KOPANICA, Velika Kopanica   ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  1½ :  4½
2.   ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac   ŠK POSAVAC, Ruščica  6 :  0
3.   GŠK KUTJEVO,Kutjevo   ŠK LAPJAK, Velika  3 :  3
4.   ŠK SLAVONAC, Bukovlje   ŠK STRMAC, Nova Gradiška  3 :  3
5.   ŠK ŠAHOVNICA, Garčin   ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  3 :  3

{/tabs}

Raspored 2020.

{tab title=”1. kolo”}

1. Kolo 13/09/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod GŠK KUTJEVO,Kutjevo 5 : 1
2. ŠK LAPJAK VELIKA, Velika ŠK STRMAC, Nova Gradiška   :  
3. ŠK POSAVAC, Ruščica ŠK GUNDINCI, Gundinci :
4. ŠK KOPANICA, Kopanica ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac 1 : 5
5. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod   :  

{tab title=”2. kolo”}

2. Kolo 20/09/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK KUTJEVO,Kutjevo ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod 1 : 5
2. ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   :  
3. ŠK GUNDINCI, Gundinci ŠK KOPANICA, Kopanica :
4. ŠK STRMAC, Nova Gradiška ŠK POSAVAC, Ruščica :
5. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod ŠK LAPJAK VELIKA, Velika   :  

{tab title=”3. kolo”}

3. Kolo 27/09/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK LAPJAK VELIKA, Velika GŠK KUTJEVO,Kutjevo   :  
2. ŠK POSAVAC, Ruščica ŠKI KRALJ, Slavonski Brod :
3. ŠK KOPANICA, Kopanica ŠK STRMAC, Nova Gradiška 3 : 3
4. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci ŠK GUNDINCI, Gundinci   :  
5. ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac 4 : 2

{tab title=”4. kolo”}

4. Kolo 04/10/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK KUTJEVO,Kutjevo ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac :
2. ŠK GUNDINCI, Gundinci ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod ½ :
3. ŠK STRMAC, Nova Gradiška ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci   :  
4. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod ŠK KOPANICA, Kopanica 1 : 5
5. ŠK LAPJAK VELIKA, Velika ŠK POSAVAC, Ruščica   :  

{tab title=”5. kolo”}

5. Kolo 11/10/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK POSAVAC, Ruščica GŠK KUTJEVO,Kutjevo 4 : 2
2. ŠK KOPANICA, Kopanica ŠK LAPJAK VELIKA, Velika  – :  –
3. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  – :  –
4. ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod ŠK STRMAC, Nova Gradiška 4 : 2
5. ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac ŠK GUNDINCI, Gundinci 2 : 4

{tab title=”6. kolo”}

6. Kolo 18/10/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK KUTJEVO,Kutjevo ŠK GUNDINCI, Gundinci  5½ :  ½
2. ŠK STRMAC, Nova Gradiška ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  3 : 3
3. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod  0 : 6
4. ŠK LAPJAK VELIKA, Velika ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  – :  –
5. ŠK POSAVAC, Ruščica ŠK KOPANICA, Kopanica  4½ :

{tab title=”7. kolo”}

7. Kolo 25/10/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK KOPANICA, Kopanica GŠK KUTJEVO,Kutjevo  1½ :  4½
2. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci ŠK POSAVAC, Ruščica  – :  –
3. ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod ŠK LAPJAK VELIKA, Velika  – :  –
4. ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  3 :  3
5. ŠK GUNDINCI, Gundinci ŠK STRMAC, Nova Gradiška  1½ :  4½

{tab title=”8. kolo”}

8. Kolo 15/11/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. GŠK KUTJEVO,Kutjevo ŠK STRMAC, Nova Gradiška  6 :  0
2. ŠKI KRALJ, Slavonski Brod ŠK GUNDINCI, Gundinci  3 :  3
3. ŠK LAPJAK VELIKA, Velika ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac  – :  –
4. ŠK POSAVAC, Ruščica ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod  1 :  5
5. ŠK KOPANICA, Kopanica ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci  – :  –

{tab title=”9. kolo” open=”true”}

9. Kolo 22/11/2020 u 9,30
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1. ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci GŠK KUTJEVO,Kutjevo  – :  –
2. ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod ŠK KOPANICA, Kopanica  5½ :  ½
3. ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac ŠK POSAVAC, Ruščica  6 : 0
4. ŠK GUNDINCI, Gundinci ŠK LAPJAK VELIKA, Velika  – :  –
5. ŠK STRMAC, Nova Gradiška ŠKI KRALJ, Slavonski Brod  3 : 3

{/tabs}